// je leest nu...

Nieuws

Vogelgriep H5N1 bij mensen in China

PEKING In China zijn mensen besmet met het gevaarlijke vogelgriepvirus H5N1. Het is de eerste keer dat in China zo’n besmetting is vastgesteld. Het officiële Chinese persbureau noemt drie gevallen: twee in de provincie Hunan en één in de provincie Anhui.
Het persbureau geeft geen details. Maar de Wereld Gezondheidsorganisatie zegt dat een vrouw van 24 en een meisje van 12 aan het virus zijn overleden. Een jonger broertje van het meisje was ook besmet, maar hij heeft het overleefd.
In China is tot nu toe elf keer H5N1 bij kippen en eenden ontdekt. Miljoenen dieren zijn uit voorzorg afgemaakt.
(Bron: NOS-Headlines)
Eerder gepubliceerd in MedLog over dit onderwerp

Stem op dit artikel of voeg het toe aan:Plaatsen/stemmen op Meddr.nl   Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op GeenRedactie Plaatsen/stemmen op Grubb Wat vinden wij over... Plaatsen/stemmen op Digg Stumble it! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je favorieten op Technorati Voeg toe aan je Google bladwijzers
Meer van deze info

350 views
Gerelateerde berichten

Achtergrond informatie vogelgriep H5N1
H5N1 Vaccin
Aidsvoorlichtingscampagne in China

Reacties

1 reactie for “Vogelgriep H5N1 bij mensen in China”

  1. DEN HAAG Meer mensen halen dit jaar een griepprik. Er zijn al 137.000 mensen meer ingeënt dan vorig jaar. Volgens het Vaccin Instituut zijn Nederlanders bang dat de vogelgriep overslaat op mensen. (bron: NOS)

    Geschreven door Michiel | november 16, 2005, 20:35

Reageer

Nieuwbouw

Get the Flash Player to see the slideshow.