MedLog

Medlog - Weblog over de gezondheidszorg in Nederland en daar buiten
  • rss
  • Home
  • Blogger
  • Documenten
  • Nu Online
  • Contact
  • Nieuwbouw Ziekenhuis Zutphen
  • forum
  • Bookmark op Meddr

Webdokter geschorst na zelfmoord

Michiel | 24 januari, 2007

Internetdokter C. V. wordt twaalf maanden geschorst. Het Regionaal Tuchtcollege voor de Gezondheidszorg in Amsterdam heeft dat dinsdag beslist.

C.V. heeft via het internet medicatie (pijnstillers) voor geschreven waar mee een patiënt zelfmoord heeft gepleegd. De arts had zich moeten laten informeren over de medische voorgeschiedenis en het huidige medicatie gebruik van de patiënt. Verder is er nooit meer contact geweest dan per email. Omdat patiënten niet alle informatie per email vermelden bestaat er de kans dat ze niet alls melden en de internet-arts dus de fout in gaat, met alle gevolgen van dien.
Mogelijk heeft dit vonnis consequenties voor andere internet-dokters.

Stem op dit artikel of voeg het toe aan:Plaatsen/stemmen op Meddr.nl   Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op GeenRedactie Plaatsen/stemmen op Grubb Wat vinden wij over... Plaatsen/stemmen op Digg Stumble it! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je favorieten op Technorati Voeg toe aan je Google bladwijzers
Categorieën
Nieuws
RSS replies
RSS replies
Trackback
Trackback

« Laparascopische operatie coloncarcinoom minder metastasering Orgasme onderzoek trekt vooral Belgen »

Schrijf een reply

Je kunt deze tags gebruiken : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reclame

Meddr.nl

Abonneer

RSS Feed
Subscribe to Bloglines
Subscribe to Google
Subscribe to MyYahoo!
Subscribe to MyMSN
Subscribe to MyAOL
Subscribe to Newsgator
Subscribe to Netvibes
Subscribe to Rojo
Subscribe to Pageflakes
Subscribe to Windows Live

Nu Online

  • 1 User Online

Blogroll

  • 100%Mike
  • Herre Kingma
  • Man in de Zorg
  • Marjolein Fermie
  • MedBlog

Reclame

rss RSS replies valid xhtml 1.1 design by jide powered by Wordpress get firefox