MedLog

Medlog – Weblog over de gezondheidszorg in Nederland en daar buiten

Het kabinet wil de verkoop van alle paddo’s verbieden

Geschreven door Michiel op 12 - October - 2007887 keer gelezen
Lees voor met webReader

paddo
Het kabinet wil de verkoop van alle paddo’s verbieden. De hallucinaties die ze opwekken, zijn volgens de ministers Klink en Hirsch Ballin gevaarlijk. Tot nu toe vallen alleen gedroogde paddo’s onder de Opiumwet, maar de ministers willen nu ook de verse verbieden.
Over de kwestie is maanden overlegd, onder meer over de juridische aspecten. De Tweede Kamer drong een half jaar geleden al aan op een algeheel verbod.
Aanleiding was de dood van een meisje van 17.Ze zou onder invloed van paddo’s van een brug zijn gesprongen. Smartshops en andere verkooppunten worden gesloten als ze het verkoopverbod negeren.

VLOS
VLOS, Vereniging Landelijk Overleg Smartshops, pleit voor regulering van de verkoop zodat paddo’s op een veilige en legale manier verkrijgbaar kunnen blijven. De volgende aanbevelingen zullen bij de presentatie van het onderzoeksrapport aan de regering worden gedaan.

1) Geen verkoop van paddo’s onder de 18 jaar, zoals de VLOS al in haar Huishoudelijk Reglement heeft staan sinds haar oprichting in 1997.
2) Verdere professionalisering van de branche door middel van het opzetten van een nieuwe cursus voor smartshophouders en personeel, in samenwerking met het Trimbosinstituut.
3) Een uniforme paddo voorlichting flyer, in zoveel mogelijk talen.
4) Het concentreren van de verkoop van Paddo’s in professionele gespecialiseerde verkooppunten, die zich aan alle regels houden, herkenbaar door een Keurmerkvignet van de VLOS.

Wat de uitkomst wordt is nog niet bekend.

Deel op
  • Twitter
  • NuJIJ
  • eKudos
  • Hyves
  • Facebook
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Netvibes
  • FriendFeed
  • Digg
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Live
  • StumbleUpon
  • SphereIt
  • Tumblr
  • Technorati
  • email
  • Print
  • PDF

No Responses to “Het kabinet wil de verkoop van alle paddo’s verbieden”

  1. – Posted 95 minuten geleden Nescis quid vesper vehat » Ik geniet, hij geniet, wij genieten… — Posted 113 minuten geleden Dokter Lutser medisch weblog » Are u with me? — Posted 2 uur geleden MedLog »Het kabinet wil de verkoop van alle paddo’s verbieden– Posted 2 uur geleden DigiCMB » LiteraTour in Library2.0 — Posted 2 uur geleden Dokter Lutser medisch weblog » How is the bite? — Posted 3 uur geleden 100% Mike » S1ngle 2nd opinion — Posted 5 uur geleden

Leave a Reply

VIDEO

WOLK

volg op
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes

About Me

Dit ben ik!

Twitter

    Photos

    Cranial suturesThe brainMandibleMandibleInterior chest cavityChest cavitySpine with implanted hardwareThe lungKidneysAneurysmColonCoronary artery with bypass surgeryPerspective of the legsHandArmKnees