MedLog

Medlog – Weblog over de gezondheidszorg in Nederland en daar buiten

Ajax en Feyenoord zijn het eens

Geschreven door Michiel op 10 - November - 2009433 keer gelezen
Lees voor met webReader

,,Als voetballers worden ingeënt, blijven er te weinig vaccins over voor de risicogroepen,” is Van Eijck duidelijk. ,,In dit soort gevallen hoort iedereen zich aan het advies van de gezondheidsraad te houden. Bovendien is het tegen de regels om vaccins te verstrekken aan mensen die niet tot de risicogroepen behoren.”

Edwin Goedhart, hoofd medische staf van Ajax, is het met collega Van Eijck eens. ,,Wij bekijken ook de mogelijkheid om spelers te vaccineren, maar alleen als het op een legale en eerlijke manier kan.”

(Bron: AD)

Deel op
  • Twitter
  • NuJIJ
  • eKudos
  • Hyves
  • Facebook
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Netvibes
  • FriendFeed
  • Digg
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Live
  • StumbleUpon
  • SphereIt
  • Tumblr
  • Technorati
  • email
  • Print
  • PDF

Leave a Reply

VIDEO

WOLK

volg op
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes

About Me

Dit ben ik!

Twitter

    Photos

    Spoedpost / Spoedeisende Hulp14/02/10 Achter het Deventer Ziekenhuis10/02/10 Achter het Deventer Ziekenhuis29/01/10 AAchter het Deventer Ziekenhuis07/01/10 Achter het Deventer Ziekenhuis13/05/10 Achter het Deventer Ziekenhuis17/03/10 Achter het Deventer Ziekenhuis