MedLog

Medlog – Weblog over de gezondheidszorg in Nederland en daar buiten

PROTEST: Geen Kelder in de PC maar ER op TV! update (2)

Geschreven door Michiel op 20 - November - 20071,381 keer gelezen
Lees voor met webReader

de serie!!
Het is mij ditmaal wederom opgevallen. De AVRO maakt een nieuw programma en het eerste wat ze van de buis gooien is ER. Dit lijkt een patroon te zijn. Kijkt u ook liever naar ER dan naar het kind Kelder in de PC hoofdstraat? Stuur dan ook een protest mail naar de AVRO. Hoe klik hier en kies voor Televisie en dan ER.
AVRO
UPDATE(1)
Reactie van de AVRO:
Bedankt voor uw mail.

Omdat ER een aangekochte, buitenlandse produktie is mag deze niet op
korte termijn worden herhaald of weergegeven via internet.
Wellicht dat de serie in zomer 2008 herhaald wordt.

Op 8 november heeft de AVRO de slotaflevering van seizoen 12 van ER
uitgezonden.
Het is op dit moment nog niet bekend wanneer seizoen 13 van ER van start
gaat.

Zendgemachtigden bieden hun programma’s (ook aangekochte series zoals
ER) aan de netmanager (NPO) aan.
Vervolgens wordt door de netmanager bekeken op welk moment zo’n serie
het beste in het schema past.

Wanneer er meer duidelijkheid is over het tijdstip van uitzending van de
nieuwe afleveringen van ER zal dat op de website bekend worden gemaakt.

www.avro.nl/tv/programmas_a-z/er/

Met vriendelijke groet,
Algemene Omroepvereniging AVRO

email: info@avro.nl
www.avro.nl

UPDATE 2:
AVRO website meldt:
Het is zeker dat de AVRO ook (het voor Nederland nieuwe) seizoen 13 van ER zal uitzenden. Wanneer dit zal zijn is op dit moment (oktober 2007) nog niet precies bekend.

Deel op
  • Twitter
  • NuJIJ
  • eKudos
  • Hyves
  • Facebook
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Netvibes
  • FriendFeed
  • Digg
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Live
  • StumbleUpon
  • SphereIt
  • Tumblr
  • Technorati
  • email
  • Print
  • PDF

2 Responses to “PROTEST: Geen Kelder in de PC maar ER op TV! update (2)”

  1. Huize Sonnendael » Seismische activiteit — Posted 5 uur geleden Paramedics Worldwide » Nieuwe categorie — Posted 6 uur geleden Paramedics Worldwide » Acties Utrecht — Posted 6 uur geleden MedLog »PROTEST: Geen Kelder in de PC maar ER op TV!– Posted 10 uur geleden Psych-Leiden *** Club-Confabula » ADHD-MEISJES — Posted 11 uur geleden Huize Sonnendael » Ik ga weer terug en ik neem mee…. — Posted 12 uur geleden manindezorg.nl » plakkerige boel

  2. Michiel says:

    ER op TV: de AVRO meldt nu op de site:”In de zomer van 2008 zullen aflevering 13 tot en met 22 herhaald worden.
    In het najaar van 2008 start (het voor Nederland nieuwe) seizoen 13 van ER.” Er is dus hoop op seizoen 13… gelukkig…

Leave a Reply

VIDEO

WOLK

volg op
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes

About Me

Dit ben ik!

Twitter

    Photos

    Cranial suturesThe brainMandibleMandibleInterior chest cavityChest cavitySpine with implanted hardwareThe lungKidneysAneurysmColonCoronary artery with bypass surgeryPerspective of the legsHandArmKnees